Informacje

Śpiewająca zakonnica powraca z nową płytą

Dodano:
Śpiewająca zakonnica powraca z nową płytą

fot.PAP/EPA

Śpiewająca włoska zakonnica, siostra Cristina, triumfatorka telewizyjnego programu "The Voice of Italy" w 2014 roku, powraca z nową płytą. Pod koniec marca ukaże się jej album "Felice" (szczęśliwa), a wcześniej - 9 marca singiel z piosenką pod tym tytułem.

29-letnia urszulanka Cristina Scuccia podbiła świat swym brawurowym występem w talent-show w publicznej telewizji RAI. W ciągu czterech lat, jakie minęły od jej sukcesu w "The Voice of Italy", włoska zakonnica objechała świat występując w studiach najpopularniejszych programów telewizyjnych i w znanych salach koncertowych. Była także w Polsce w czasie Światowych Dni Młodzieży.Zakonnica powiedziała włoskim mediom przed premierą jej drugiej płyty: "Każdy na pytanie: jak się dzisiaj czujesz? pragnie odpowiedzieć: jestem szczęśliwy, ale życie stawia przeszkody i nie zawsze jesteśmy gotowi, by tak się czuć".

"Prawdziwe szczęście jest zawsze w nas, w naszym sercu. Słowo +szczęśliwy+ to wszystko, czego życzę każdemu. To pragnienie tych, którzy się kochają. To też moje życzenie dla wszystkich, do których dotrze moja muzyka" - podkreśliła siostra Cristina.

Swoją zawrotną popularność potrafi, jak się zauważa, połączyć ze skromnym życiem klasztornym.

Z Rzymu Sylwia Wysocka (PAP Life)

 • Notowanie: 244, niedziela, 18 marca 2018
 • 1
  Sufjan Stevens
  Tamte dni, tamte noce
  The Mystery of Love
 • 2
  Daria Zawiałow
  Plan B
  Jeszcze w zielone gramy
 • 3
  Lianne La Havas
  Twój Vincent
  Starry Starry Night
 • Zobacz całe notowanie »
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. Copyright © 2018 RMF Classic